Jeoloji Mühendisliği Bölümü Web Sayfasına Hoşgeldiniz
Staj Yönetimi

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

(JEOLOJİ VE HİDROJEOLOJİ MÜH. PROGRAMLARI) STAJ YÖNETİMİ

* Mühendislik Fakültesi Staj Yönergesi

* Staj Raporu yazım kuralları

* Staj Defteri yazım kuralları

* Staj Kayıt Formu

BİLGİLENDİRME

Jeoloji Mühendisliği bölümü zorunlu (30 iş günü) ve isteğe bağlı staj için, Hacettepe Üniversitesi SKSDB’nin sayfasında stajyer öğrenci* kısmında yer alan ilgili formlar (Ek-3, Ek-4 veya Ek-5; Sağlık hizmeti durumuna göre) ile Jeoloji Mühendisliği sayfasında staj bölümünde bulunan öğrenci staj kayıt formu* eksiksiz bir şekilde doldurulup teslim edilecektir.

Bu işlemlerin, staja başlamadan 1 ay önce tamamlanması gerekmektedir. Staj için gerekli tüm bilgiler (SKSDB’nin stajyer öğrenci sıkça sorulan sorular*) yukarıda bahsi geçen sayfalarda bulunmaktadır.

Staj takvimi ve süreci belirlenip sizlere duyurulacaktır.

DUYURULAR

- “Ulusal Staj Programı” 2024 yılı öğrenci başvuruları 28 Aralık 2023 itibarıyla başlamış olup 10 Mart 2024 tarihine kadar devam edecektir.


Başvuru Adresi: https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

- I. Staj çalismasi tarihleri Harita kampi çalismasina ve Yaz okulu dönemine karsilik gelmeyecek sekilde ayarlanacaktir.

- II. 6. dönem ve sonrasında okuyan ve Mezuniyet için gerekli olan 240 AKTS’nin en az yarısını, dersi kodladığınız dönem AKTS’lerini dahil ederek tamamlamış öğrenciler staj başvurusu yapabilecektir.

------------------------------------------------

  • Prof. Dr. Dilek TÜRER (Koordinatör)
  • Dr. Öğr. Üyesi Şükran AÇIKEL (Koordinatör Yardımcısı)
  • Arş. Gör. Dr. Lütfiye AKIN (Koordinatör Yardımcısı)